ATK Güvenlik

Çözümlerimiz

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Can ve mal güvenliğini koruma altına alan ev - işyeri alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır.

Can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

HIRSIZ ALARMI

Hırsız alarmı sistemleri en yalın haliyle bir kontrol paneli, hareket algılayıcıları, besleme aküsü, harici ışıklı bir sirenden oluşur. Alarm sistemleri TCP/IP (internet)  veya GSM/GPRS  operatörleri üzerinden Alarm İzleme Merkezi ile iletişim sağlar.

Alarm sistemi kurulu iken hareket sensörü veya manyetik kontaklarda (pencere ve kapı sensörleri)  algılama oluştuğu anda hırsız alarmı çalışır. Alarm izleme merkezi tarafından abone aranır, alarm sebebi ve talebiniz sorulur. Verilen onay doğrultusunda güvenlik güçleri yönlendirilir.

Alarm İzleme Merkezi

Alarm İzleme Merkezi, acil durumlarda sizlerden gelen acil durum sinyallerini en kısa sürede müdahale edilebilecek şekilde yorumlamak üzere kurgulanmıştır ve kesintisiz 24 saat hizmet vermektedir.

Sisteminizden gelen acil yardım sinyalleri sonrasında Alarm İzleme Operatörleri anında sizleri arayarak durum onayınızı alır ve gerekli kolluk kuvvetini evinize yönlendirir.

Operatörlerimiz konusunda uzman ve güvenlik sertifikası sahibidir.

X

Bilgi Talep Formu